Willa Astor

Willa Astor to obiekt położony w przepięknej okolicy, u podnóża Śnieżki. Mieści się ona w Karpaczu Górnym przy głównej drodze, poniżej najstarszego zabytku Kotliny Jeleniogórskiej - Kościółka Wang. W jej pobliżu znajduje się wyciąg krzesełkowy na Śnieżkę, wyciąg narciarki, jak i wiele szlaków turystycznych. Jest to idealne miejsce dla turystów chcących spędzić miłe chwile w zaciszu kameralnego pensjonatu.

Willa Astor dysponuje pokojami 2,3,4-osobowymi z łazienkami i TV-Sat. Niektóre pokoje posiadają balkony i tarasy. Miła i fachowa obsługa dba o komfort i dobre samopoczucie gości. W ciepłym wnętrzu karczmy można skosztować specjałów kuchni śląskiej, jak i europejskiej.

Willa Astor przewiduje także możliwość wynajęcia sali restauracyjnej na imprezy firmowe, rodzinne, bankiety oraz konferencje i szkolenia. Oferowana jest pełna obsługa takich imprez: przygotowanie posiłków, organizacja wycieczek, ogniska z pieczeniem prosiaka itp.

Organizowane są również wycieczki po Kotlinie Jeleniogórskiej, do Pragi, Drezna, Skalnego Miasta i wiele innych. Bogactwo regionu dostarcza wiele atrakcji i ciekawą formę spędzania czasu zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Zapraszamy grupy zorganizowane.

Zapytanie rezerwacyjne

Dodaj rekomendację

Twoja ocena:
Ocena ogólna: 0/5

Zaloguj się by móc dodać rekomendację.

Rekomendacje

Mapa

Brakuje obiektu?

Napisz nam o tym!