Rezydencja Patria

OpisZapraszamy Państwa do luksusowej Rezydencji PATRIA położonej w najpiękniejszej miejscowości w Karkonoszach - w Karpaczu.

Oferujemy LUKSUSOWE pokoje 1 i 2-osobowe oraz 2 pokojowy apartament. Każdy pokój posiada: łazienkę z prysznicem, apartament dodatkowo jacuzzi, telefon, lodówkę, TV-SAT, balkon lub werandę.

Restauracja w Rezydencji Patria to eleganckie i przestronne wnętrze, w którym może odbyć się lunch, wystawny obiad jak i uroczysty bankiet. Z przyjemnością będziemy również służyć Państwu w organizacji przyjęcia weselnego. Gwarantujemy wykwintną i urozmaiconą kuchnię polską oraz europejską. Nasza restauracja oferuje gościom hotelowym całodzienne wyżywienie ze zniżką oraz darmowy dancing z programem rozrywkowym. W okresie letnim do dyspozycji gości udostępniamy taras.

W każdy piątek i sobotę serdecznie zapraszamy Państwa na dancing od godz. 20.00. W sali tanecznej wyposażonej w scenę oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie odbywają się dancingi przy muzyce na żywo.

Zapraszamy firmy na konferencje, szkolenia, sympozja, bankiety itp. z wycieczką do Pragi lub Drezna. Istnieje możliwość zorganizowania bankietu (dancing) z programem rozrywkowym (striptease). Posiadamy salę konferencyjną oraz restaurację na 150 miejsc.

Zapytanie rezerwacyjne

Dodaj rekomendację

Twoja ocena:
Ocena ogólna: 0/5

Zaloguj się by móc dodać rekomendację.

Rekomendacje

Mapa

Brakuje obiektu?

Napisz nam o tym!