Gościniec Nad Potokiem

Gościniec NAD POTOKIEM zlokalizowany jest nad górskim potokiem z malowniczym widokiem na Śnieżkę co bez wątpienia decyduje o jego atrakcyjności. Jesteśmy w pobliżu centrum, a jednocześnie w zaciszu i z dala od ulicznego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce dla osób pragnących wypocząć w spokoju i ciszy, blisko przyrody oraz zamierzających skorzystać z rozrywek i atrakcji Karpacza.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom Gości, pensjonat pomyślany został tak, aby mogły w nim wypoczywać całe rodziny, młode pary w podróży poślubnej jak również spragnieni ciszy, spokoju i kontaktu z naturą biznesmeni.

Gościniec NAD POTOKIEM oddaje do dyspozycji gości 60 miejsc noclegowych w 24 komfortowych i gustownie urządzonych pokojach. Każdy z pokoi wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny oraz TV-Sat. W budynku głównym POTOK I znajduje się 38 miejsc noclegowych: 3 pokoje typu studio (dla 4 osób), 1 pokój 3-osobowy z balkonem, 3 pokoje 2-osobowe z dostawkami, 6 pokoi 2-osobowych w tym dwa z balkonem i jeden z łożem małżeńskim, 1 pokój 1-osobowy z balkonem. w sąsiednim budynku POTOK II znajdują się 22 miejsca noclegowe: 6 pokoi 2-osobowych, 1 pokój 3-osobowy, 2 pokoje 2-osobowe z dostawkami, 1 pokój 1-osobowy.

Restauracja NAD POTOKIEM oferuje bogaty asortyment kuchni polskiej i europejskiej. Śniadania serwowane są w formie bufetu szwedzkiego, można tu skosztować domowych dań obiadowych oraz specjalnych zamówień z karty. Z przyjemnością spełnione zostaną również kulinarne życzenia wegetarian. Wieczorem zapraszamy do drink-baru na rozmaite cocktaile i drinki oraz na grillowanie na hotelowym tarasie przy dźwiękach harmonii. Dla zakochanych polecamy romantyczne wieczorne kolacje przy świecach i lampce wina w sali kominkowej. Restauracja NAD POTOKIEM organizuje: przyjęcia i uroczyste bankiety dla grup zorganizowanych, imprezy okolicznościowe (wesela, komunie, urodziny i inne), bale sylwestrowe, Święta Bożego Narodzenia (kolację Wigilijną), Święta Wielkanocne (uroczyste śniadanie). Restauracja przystosowana na przyjęcie max. 90 osób.

Do Państwa dyspozycji oddana jest kompleksowo przygotowaną baza na potrzeby spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Gościniec dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, z których jedna mieści około 70 osób przy kinowym układzie krzeseł. Sala ta jest w pełni wyposażona w podstawowy sprzęt szkoleniowy: rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, ekran, tablica i papier flip-chart, nagłośnienie, TV, DVD. Dla potrzeb małych, kameralnych spotkań biznesowych proponowana jest sala seminaryjna dla około 20 osób. W trakcie konferencji oferowany jest serwis kawowy, drobne przekąski typu minikanapki oraz ciasta, owoce i zimne napoje.

Zapytanie rezerwacyjne

Dodaj rekomendację

Twoja ocena:
Ocena ogólna: 0/5

Zaloguj się by móc dodać rekomendację.

Rekomendacje

Mapa

Brakuje obiektu?

Napisz nam o tym!